Hakkımızda

''2008 yılından bu yana geçen süreçte, okullara çözüm üretiyoruz''

''2008 yılından bu yana geçen süreçte, okullara çözüm üretiyoruz''

About Us

2008 yılından bu yana geçen süreçte, yatırımlarını; ürün çeşitliliği ve üretim kapasitesini artırma yönünde gerçekleştiren ARD TEKSTİL Ailesi; kalite anlayışından asla taviz vermeden, hızlı hizmet sunarak okul kıyafeti sektöründe varlığını her geçen gün sağlamlaştırmaktadır.

  Çocuklarımızın sürekli kullandığı okul kıyafetleri, kaliteli ve sağlıklı kumaşlardan ve onları rahat ettirecek kesim ve dikimle hazırlanmalıdır.

        Hem kullanılan malzemelerde hem de üretim aşamasında, yüksek kalite standardı ve şıklıktan asla vazgeçmeyen ARD TEKSTİL  ürünlerin rahatlığını da ön koşul olarak görmektedir.

        Okul öncesinden başlayarak, tüm öğretim hayatı boyunca çocuklarımıza eşlik ediyor ve lise dönemine kadar bütün bedenlerde üretim yapıyoruz. Okul kıyafetinde önce sağlık sonra estetik özelliklerini bir araya getiriyor ve sizlerin mutluluğu için çalışıyoruz.

          Kıyafet seçim aşamasında, tasarımlarımızın birebir numune çalışmasıyla sunum yapıyor, kumaş, baskı, nakış gibi detayları görerek ve seçerek karar verme imkânı sağlıyoruz. Amacımız hayalinizdeki okul kıyafetini kaliteli kumaşlarla tasarlayıp üreterek okulunuza yepyeni bir vizyon kazandırmakdır. Öğrencilerin hem görüntüsü hem de rahatlığı aynı oranda önemseyerek ortaya kullanışlı, dayanıklı ve sağlıklı kıyafetler çıkarmayı amaçlamaktayız.


Ücretsiz Kargo

Hızlı kargo

Kolay İade

15 Gün içerisinde iade imkanı

Özel Destek

7/24 Özel Destek

Güvenli ödeme

%100 Güvenli Garanti