Hizmetlerimiz

Tasarım

Tecrübeli tasarım ekibimiz sayesinde okulların kurumsal kimliklerine en uygun şekilde, özgünlüğü ve rahatlığı ön plana alan, tasarımı ve modernliği ile fark yaratan ve öğrencilerin elik hayatta dahi severek giyebileceği ürünler tasarlamak temel amacımız

Üretim Süreci

 Kullanmakta olduğumuz ürünler Organik olup, %100 pamuktan üretilen, kanserojen madde içermeyen azottan arındırılmış organik boyayla boyanan, nefes alabilen ürünlerdir. Ürünlerimizin tamamı sağlık şartlarına uygun olup istenen tüm standartları sağlamakla birlikte ürünlerimiz için Oeko – Tex İTÜ ve İnternek laboratuarlarında testlere tabi tutulmaktadır.

Stok Yönetimi

ARD Tekstil olarak uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimimizi kullanarak , Kurum ile yaptığımız karşılıklı görüşmeler sonrasında , kurumu stoka boğmadan okulunuz için en doğru miktarda sipariş verilmesine yardımcı oluyoruz. Sipariş adetlerinin optimum seviyede belirlenerek, hem doğru miktarda satabileceğiniz ürünleri sipariş etmenizi hem de kritik stok seviyenizi en az seviyelerde tutulmasını böylelikle gereksiz maliyete ve stok yoğunluğunun önüne geçmenize yardımcı olmak temel amacımızdır.

Sevkiyat ve Lojistik

 Ürünler kalite kontrol aşamasından sonra, ilgili departmanlar tarafından paketleme ve sayım kontrolleri yapılmakta ve ürünler; hazırlanan çeki listeleri ile her koli üzerinde o koli içeriğine ait bilgilerle sevk edilmektedir. teslimat sonrasında iletişim halinde kalarak, stok kontrolü sağlıyor ve biten ürünlerinizi en kısa sürede size ulaştırıyoruz.

Satış Sonrası Hizmet

Okullarımızla ilişkilerimiz ürün teslim aşamasından sonra da sürmektedir. Ard Tekstil olarak okullarda açtığımız ve tüm yıl hizmet verdiğimiz  perakende mağazalarımız sayesinde  okullarımızın ürün satış bölümlerinde çalışacak olan personellerininiz en doğru şekilde satış gerçekleştirebilmeleri konusunda personellerimize gerekli olan eğitim desteğini sağlıyoruz. Satış sonrası ürünle ilgili herhangi bir şikâyet olduğunda anında değerlendirme yapılarak çözüm sunmaktayız. müşteri odaklılık ve müşteri memnuniyeti temel felsefemizdir.